CERTYFIKOWANE ZAKŁADY SPRZEDAJĄCE NAGROBKI WG PROJEKTÓW GAMARSTONE DESIGN


MAŁOPOLSKIE
Założycielami firmy są osoby z długoletnim stażem w branży kamieniarskiej. Remedium swoją działalnością ma przede wszystkim sprostać Państwa oczekiwaniom i przynieść wzajemną satysfakcję. Chcemy w naszych pracach pokazać swój charakter, który będzie kontynuował tradycję oraz ciężkie rzemiosło jakim jest kamieniarstwo.
Od wielu lat świadczymy najwyższej jakości usługi związane z kamieniarstwem. Kamienie przez nas dostarczane charakteryzują się bogactwem barw i strukturą. Każde zrealizowane zlecenie jest spersonalizowane i dopasowane do potrzeb klienta. Dzięki wieloletniej praktyce i wysokim kwalifikacjom jesteśmy w stanie dostarczać Państwu estetycznie wykończone wyroby.
Zakład Kamieniarski Granmnur działa nieprzerwanie od kilku lat ciesząc się dużym zadowoleniem Klientów. Wykonujemy nagrobki w wielu wzorach oraz kolorach, grobowce, wyroby budowlane (schody, parapety) oraz indywidualne projekty. Posiadamy własny transport, oferujemy montaż zakupionych wyrobów na obszarze małopolski i śląska. Nagrobki wykonujemy według własnych wzorów oraz wzorów dostarczonych przez klientów.

W naszej ofercie z pewnością znajdą Państwo coś interesującego dla siebie. Zapraszamy jednak do odwiedzenia naszej firmy. 

MAZOWIECKIE
Zakład Pogrzebowy Cezary Karczewski to jeden z najstarszych prywatnych zakładów pogrzebowych na Mazowszu. Firma założona w 1927 roku przez Stanisława Karczewskiego specjalizowała się na początku w produkcji wysokiej jakości trumien. Dziś już trzecie pokolenie, reprezentowane przez właściciela firmy - Pana Cezarego Karczewskiego - dba o najwyższy poziom usług pogrzebowych, ale też i usług kamieniarskich świadczonych mieszkańcom Żuromina, okolic oraz całego województwa mazowieckiego.

Nagrobki wykonujemy od 30 lat na indywidualne zamówienie klienta z dbałością o każdy szczegół. To pasja połączona z profesjonalizmem, jakością i satysfakcją na najwyższym poziomie świadczonych usług.
ŚLĄSKIE i DOLNOŚLĄSKIE Zakład kamieniarski z dużym doświadczeniem, nowoczesną techniką i najlepszymi materiałami.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 Firma szczyci się uznaniem klientów w Polsce i za granicą. Realizujemy zamówienia na usługowe cięcie bloków, a także na elementy gotowe. Wykonujemy zlecenia zgodnie z ustalonymi wymiarami, rysunkami lub szablonami technicznymi. Pracujemy także w materiale dostarczonym przez klienta. Zapewniamy transport i montaż elementów granitowych.

W naszych produktach możemy łączyć kamień z innymi materiałami, takimi jak metal, drewno i szkło. Oferujemy wsparcie praktyczną wiedzą kamieniarską,  a na przestrzeni lat zbudowaliśmy szeroką sieć kontaktów branżowych.

wkrótce pojawi się wizytówka firmy KAMIENIARSTWO RADEKwkrótce pojawi się wizytówka KUSY KAMIENIARSTWO

– nagrobki, tablice nagrobkowe
– parapety granitowe
– kuchenne elementy granitowe
– brukowanie wokół nagrobka
– środki do pielęgnacji kamienia

Jeżeli szukają Państwo firmy, która zrealizuje usługi kamieniarskie w Nowej Rudzie i okolicach, zapraszamy do kontaktu z nami. Wykonujemy kompleksowe prace tego typu na wszystkich cmentarzach w Kotlinie Kłodzkiej. Kamieniarstwo obejmuje: grobowce pojedyncze i głębinowe, pomniki podnoszenie i wyrównywanie nagrobków,
demontaże i utylizację.

Nie jesteśmy pośrednikami tylko bezpośrednimi producentami wszelkich wyrobów kamieniarskich. 

Firma Kaziród

jest rodzinną firmą kamieniarską istniejącą od 1954 roku. Nasze doświadczenie i pasja związana z obróbką kamienia naturalnego przekłada się na jakość wykonanych przez nas produktów.
ZACHODNIOPOMORSKIE i LUBUSKIE
NEOLIT to młode i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo na rynku kamieniarskim. Jednym z jego głównych atutów jest kontynuowanie tradycji rodzinnych, za czym idzie wieloletnie doświadczenie w branży.
Jesteśmy firmą kamieniarską z ponad 25 letnią tradycją. Nasze doświadczenie, jakość oferowanych usług oraz otwartość na wykonywanie zleceń według indywidualnych projektów klientów czyni nasz zakład jednym z czołowych producentów nagrobków w naszym regionie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór nagrobków. Specjalizujemy się również w wykonywaniu: parapetów, blatów kuchennych, blatów łazienkowych, schodów, kominków, galanterii kamiennej. Gwarantujemy Państwu wysoki poziom usług, ich kompleksowość i szybką realizację zleceń.

Usługowy Zakład Kamieniarski Wyrób Nagrobków Piotr Dominiak mieści się w miejscowości Wałcz, ul. Krucza. Wyrób Nagrobków Piotr Dominiak jest na rynku od dnia 1995-01-09. Zajmujemy się produkcją: mebli z kamienia, nagrobków i fundamentów, rzeźb i posągów..WARMIŃSKO - MAZURSKIE I PODLASKIE
Mamy wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Mamy czas i chęci by wsłuchać się w Wasze potrzeby. Nasze wizualizacje dokładnie odzwierciedlą Wasze wymagania. Granitu nie da się jedynie wygiąć.
Wykonujemy każdego rodzaju usługi wyroby z kamienia naturalnego, granit, marmur oraz sztucznego - konglomerat marmurowy. Nagrobki oraz akcesoria nagrobne - to nasza specjalnośćOPOLSKIEJesteśmy firmą o charakterze produkcyjnym.
Cała produkcja odbywa się w naszym zakładzie 

w Księżym Polu, począwszy od obróbki kamienia po gotowy wyrób.
Jesteśmy w stanie wykonać niemal każde indywidualne zamówienie dla klienta. Staramy się, aby nasz klient był zadowolony z wykonanych przez nas usług.